A Studio Moderna 2000 TV-Shop Kft. 21 európai országban sikeresen működő, direkt értékesítésre specializálódott multinacionális vállalat.
Ismertebb márkáink: Dormeo, Delimano, Nutribullet, Walkmaxx.
A Studio Moderna

Call Center munkatársat

keres rugalmas munkaidőben: 6h vagy 8h-ban.

Feladatok:

  • Újonnan bevezetésre kerülő és már futó termékek/szolgáltatások ajánlása,
  • Meglévő ügyfelek felkeresése telefonon keresztül,
  • Ügyfelek színvonalas, magas szintű kiszolgálása,
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és a megrendelések rögzítése.

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség,
  • Jó kommunikációs készség szóban,
  • Rugalmasság és precizitás,
  • Nyitottság a fejlődésre, tanulásra,
  • Pozitív gondolkodás, udvarias fellépés.

Amit kínálunk:

  • Átlag feletti fizetés, jutalékos rendszerrel,
  • Karrierút, valamint előre lépési lehetőség,
  • Fiatalos légkör, összetartó csapat és sok közös program,
  • Könnyen megközelíthető iroda /Lurdy Ház/,
  • Dolgozói kedvezmény saját termékeinkre,
  • Teljeskörű betanítás, folyamatos tréningek biztosítása,
  • Stabil, multinacionális háttér,
  • Egyéb juttatások: havi masszázs, csocsó, motivációs játékok, születésnapra járó extra szabadságnap.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.