Német tulajdonú, autóipari beszállító vállalkozásunkba keresünk gépésztechnikus és gépészmérnök végzettségű munkatársakat, rajzolói munkakörbe, budapesti irodánkba, 2019. február végi kezdéssel. Cégünk fő tevékenysége egyedi célgépek tervezése, melyeket karosszéria-gyártósorokon helyeznek üzembe. Partnereink között szerepelnek többek között: AUDI, BMW, Daimler, Jaguar Land Rover, Volkswagen.A vállalkozásról bővebb információt weboldalunkon kaphat.

Cad tervező, műszaki rajzoló

Feladatok:

    • konstrukciós tervek, gyártmánytervek, műszaki rajzok elkészítése jellemzően 2D-ben (CATIA V5-ben);
    • tervezőmérnökök munkájának támogatása;
    • egyszerűbb készülékek, karosszériamegfogók modellezése 3D-ben (CATIA V5-ben);
    • egyéb rajzi dokumentációk készítése (pl.: darabjegyzék, szekvencia);
    • vevői igények szerinti végső tervdokumentációs csomagok összeállítása és küldése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • kellő megmunkálástechnológiai- és anyagismeret;
    • pontos, precíz, önálló munkavégzés;
    • terhelhetőség, rugalmasság;
    • rendszerben való gondolkodás;
    • határidők betartása;
    • jó kommunikációs képesség;
    • monotonitástűrés;
    • alapvető informatika jártasság;
    • gépész vagy mechatronikai technikusi / gépész- vagy mechatronikai mérnöki végzettség;
    • karosszériagyártás (BIW) szakterületén, valamint CATIA V5-ben szerzett tapasztalatokhoz mért igények.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • felhasználói szintű CAD ismeret (CATIA V5, NX): 500-1000 munkaóra;
    • jó angol / német nyelvtudás szóban és írásban;
    • járműtechnikai ismeretek.

Amit kínálunk:

    • szakterület orientált alapoktatás;
    • folyamatos szakmai fejlődés;
    • hosszú távú munkalehetőség;
    • innovatív nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel;
    • családias légkör, fiatalos csapat;
    • teljesítmény alapú prémium.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1117 Budapest, Fehérvári út 50.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezési határidő:

2019. 02. 05.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, akkor várjuk fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelöléssel legkésőbb 2019. február 8-ig.