A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

CAD/CAM Programozó (Trumpf, Prima Power) (BN)

Feladatok:

  • Stanc – nibbelő automatákra (Trumpf, Prima Power) programok írása és az adatok mentése/feltöltése;
  • Napi kapcsolattartás és az adatok egyeztetése más területekkel;
  • Folyamatos javaslattétel az anyagfelhasználás-, a szerszámhasználat és a beállási idők, optimalizálása érdekében;
  • Műszaki támogatás a stancoló-nibbelő gépeknél.

Elvárások:

  • Több éves releváns szakmai tapasztalat, kiemelten stanc – nibbelő automaták (Trumpf, Prima Power) terén;
  • Minimum középfokú műszaki végzettség;
  • Német nyelv alapszintű ismerete;
  • Számítógépes tervező program(ok) ismerete,
  • Felhasználói szintű MS Office szoftverismeret.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós környéke

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.