Debreceni Mechanikai Művek Kft.

Debreceni Iparvállalat keres

CAD/CAM Programozó

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

    • Forgácsoló gépek programozása CAM szoftverrel (CNC maró és eszterga gépek)
    • A gépalkatrészek gyártási technológiájának fejlesztése, gyártás-előkészítési tevékenységének elvégzése
    • Irányításban való részvétel a már meglévő technológiák (művelettervek, darabjegyzékek) adaptálását gyártó berendezéseink korszerűsítésének megfelelően
    • Az egyes alkatrészek norma idejének meghatározása, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú CAD/CAM technikusi minősítés vagy azzal egyenértékű képzés
    • Optimális esetben termelő vállalatnál szerzett 2-3 év releváns szakmai tapasztalat.
    • Rugalmasság, flexibilitás és kifejezetten gyakorlatias gondolkodás.
    • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, elsősorban géptervező, szerszámgéptervező, gépgyártástechnológia, CAD/CAM szakirány) előny
    • Szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete előny
    • AutoCAD és/vagy Inventor, SolidWorks vagy hasonló tervező programok ismerete előny
    • CAD/CAM programok ismerete (EdgeCAM) előny
    • Hegesztett szerkezetek forgácsolásában szerzett tapasztalat előny
    • Vállalatirányítási rendszer felhasználásában való jártasság előny
    • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt előny

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált vállalatnál
    • Innovatív, nemzetközi környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
    • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség, kiemelkedő bérezéssel, cafeteria juttatásokkal és utazási támogatással kiegészítve
    • bejelentett szerződéses munkaviszony, 8 órás munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Gyártás technikus
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4030 Debrecen

Egyéb juttatások:

cafeteria

Szakmai önéletrajz.