C# szoftverfejlesztő (B36C#O)

Magyarország vezető szoftverháza keres orvostechnológiai fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatába C# fejlesztő kollégát.

Feladatok:

  • Új funkciók tervezése és implementálása Scrum módszertan szerint
  • Átlátható, biztonságos, karbantartható kód készítése
  • Az elkészített funkciók megfelelő tesztlefedettségének biztosítása
  • Csapaton belüli code review-kon való aktív résztvétel

Elvárások:

  • .NET / C# programozói tapasztalat
  • Visual Studio ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Igény a minőségi munkavégzésre és a folyamatos fejlődésre

Előnyt jelent:

  • WPF, WinFowms és UWP technológiák ismerete
  • Az agilis fejlesztés területén szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.