C++ Szerver Senior Programfejlesztő

A GRAPHISOFT SE senior szoftverfejlesztőt keres budapesti fejlesztői csapatába.

Ha érdekelnek az alábbi fejlesztési területek, akkor köztünk a helyed:

  • Szerver oldali programozás
  • Hálózati kommunikáció és webes protokollok
  • Hálózati csomagok bájt szintű analízise
  • Párhuzamos folyamatok programozása
  • Elosztott algoritmusok, rendszerek programozása
  • Algoritmusok optimalizálása
  • MacOS, Windows és Linux alaptechnológiák és eszközök gyakorlati felhasználása
  • Modern adatbázisok

Téged keresünk, ha:

  • Magas szinten értesz a C++17 programnyelvhez Mac és Windows környezetben
  • Van szakirányú felsőfokú végzettséged
  • Érted a szakmai angolt
  • Pontos és minőségorientált vagy
  • Minimum három év tapasztalatod van C++ projekt fejlesztésben
  • Kreatívan állsz a feladatokhoz
  • Önállóan, proaktívan dolgozol
  • Csapatban is kiválóan teljesítesz

Előnyt jelent, ha:

  • Jártas vagy cloud platformok / szolgáltatók használatában
  • Van SaaS fejlesztési / üzemeltetési tapasztalatod
  • Tudod mi az a Node.js
  • Fejlesztettél már dobozos alkalmazást
  • Van design patterns és/vagy UML ismereted
  • Van tapasztalatod szoftvertervezésben

Amit ajánlani tudunk neked:

  • Inspiráló munkakörnyezet Budapest egyik legszebb, zöld irodaparkjában, a Graphisoft Parkban
  • Igazi szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét. Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el szakmai életrajzodat.