Dorlin-System Kft.

C# programozó / fejlesztő

Társaságunk a Dorlin-System Kft. 12 éve kínál ERP szoftver megoldásokat ügyfelei részére. Újonnan alakult Scrum csapatunkba keresünk szoftverfejlesztőt, Kecskeméti irodánkba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság által kínált ERP rendszer fejlesztése C# nyelven
  • A fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és -javítás)
  • A fejlesztéshez kapcsolódó műszaki dokumentáció készítésében való részvétel
  • Rendszeres code review

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 1 év releváns fejlesztői tapasztalat .NET/C# környezetben
  • MSSQL, MySQL ismeretek

Szükséges nyelvtudás:

  • Szakmai angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • DevExpress és Xamarin keretrendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Jira ismerete
  • Szoftverminőség-biztosítási ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség (Egyetem, Főiskola)

Amit a cég kínál:

  • Kihívásokkal teli változatos projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, fiatalos, családias munkakörnyezet
  • Home office lehetőség
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét