C++ Programfejlesztő (Győr)

    A GRAPHISOFT SE szoftverfejlesztőket keres győri fejlesztői csapatába.

    A GRAPHISOFT egy világszerte elismert, magyar alapítású szoftverfejlesztő cég. Fő termékünk az ARCHICAD 3D-s építészeti tervezőszoftver világszerte alapjaiban változtatta meg az építészek tervezési és együttműködési szokásait. Célunk, hogy a virtuális épületmodell segítségével élvezetesebbé és hatékonyabbá tegyük az építészeti tervezési és kivitelezési folyamatot.

    A csapatunkban dolgozó C++ fejlesztők gondolkodtató feladatokat, igazi kihívásokat és valódi megbecsülést kapnak.

Téged keresünk, ha:

    • Magas szinten értesz a C++ vagy más objektumorientált programnyelvhez
    • Van szakirányú felsőfokú végzettséged
    • Elég jól tudsz angolul ahhoz, hogy szakmai szöveget írj és olvass
    • Pontos és minőségorientált vagy
    • Kreatívan állsz a feladatokhoz
    • Önállóan, proaktívan dolgozol
    • Csapatban is kiválóan teljesítesz

Ha érdekelnek az alábbi fejlesztési területek, akkor köztünk a helyed:

    • Fejlesztés geometriai algoritmusok mentén, pl.:
      • 2D/3D szolid műveletek
      • Háromdimenziós térfelismerés / térkitöltés
      • Lineáris algebra, mátrixtranszformációk
    • Párhuzamos folyamatok programozása (multithreading)
    • Elosztott rendszerek többszálú programozása
    • Három- és kétdimenziós megjelenítés fejlesztése (OpenGL, DirectX, analitikus és fotorealisztikus megjelenítések, textúrák kezelése)
    • CAD rendszerek logikájának megismerése, azok közötti kapcsolat fejlesztése
    • Virtuális épületmodell objektumorientált adatszerkezetének (C++) leírása, kezelése
    • Térbeli műveletek, szerkesztések fejlesztése
      • Virtuális épületmodell editálása grafikus felületen 3D és 2D nézetekben
    • Saját nyelv fordítójának és interpretálójának fejlesztése
    • Az ARCHICAD programozói felületének (API) fejlesztése
    • Algoritmusok optimalizálása
    • Mobil applikációk fejlesztése (iOS és Android)
    • Felhasználói felületek (GUI) fejlesztése Windows és macOS rendszereken
    • Mac-es és Unixos alaptechnológiák és eszközök gyakorlati felhasználása

Előnyt jelent, ha:

    • Van design patterns és/vagy UML ismereted
    • Van tapasztalatod alkalmazásfejlesztésben és/vagy szoftvertervezésben

Amit ajánlani tudunk neked:

    • Igazi szakmai kihívást jelentő feladatok
    • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
    • Versenyképes kompenzációs csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Győr

Büszkék vagyunk arra, hogy nemzetközivé nőtt magyar cégünk több mint 30 éve innovatív megoldásokkal alakítja az építészet jövőjét. Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, küldd el szakmai életrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!