Talentis Consulting Zrt. dinamikusan bővülő csapatába,
gyakorlattal rendelkező

C#/.NET SZOFTVERFEJLESZTŐ

munkatársat keresünk.

FŐ FELADATAI:

  • C# fejlesztésekben való részvétel;
  • Fejlesztői tesztelés, hibakeresés;
  • Részvétel szoftverfejlesztési projektekben, implementáció;
  • Vállalatirányítási rendszer valamint az általunk használt szakrendszerek esetén MS SQL lekérdezések írása;
  • Határidők betartása;
  • Adminisztráció, dokumentáció precíz vezetése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Gyakorlat Microsoft Windows alapú fejlesztésekben;
  • Adatbázis és SQL ismeretek;
  • .NET / C# programozói tapasztalat;
  • Visual Studio ismerete;
  • Igényesség, terhelhetőség, precizitás és önálló munkavégzésre való képesség,
  • Problémamegoldó hozzáállás, felelősségteljes személyiség,
  • Alapfokú angol nyelvtudás, szakmai anyagok megértése,
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • MS SQL üzemeltetési ismeret;
  • felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű főállású munkaviszony;
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Jól együttműködő, lelkes csapat és modern munkakörnyezet.

    Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Herceghalom

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, regisztráljon és töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető Karrier oldalán keresztül a „jelentkezés” gombra kattintva.