# .NET Core
# Angular
# MSSQL
# lehetszpályakezdőis

Az idén 30 éves Unix Autó a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. Saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerünkkel és autóalkatrész kereső programunkkal a magyar cégek között is kiemelten innovatívnak számítunk. A kereskedelmi szegmensben egyedülállóan modern informatikai infrastruktúrával rendelkezünk, ezáltal széleskörű fejlődési és tanulási lehetőséget biztosítunk a munkatársaknak.

Cégünk mottója: „Megbízhatóság. Minőség. Innováció.” Ha tudsz ezzel azonosulni és precíz, motivált  vagy, Téged keresünk! Most lehetőség nyílik arra, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz, az alábbi pozícióba:

C# fejlesztő / Webfejlesztő (.NET Core/Angular)

A Te feladataid:

  • A vállalat saját fejlesztésű ERP rendszerével integrált weboldal és webshop fejlesztése
  • Adatbázis struktúra kialakítása, a hozzá tartozó felület tervezése
  • Piacvezető logisztikai szolgáltatási folyamatok megvalósításában való részvétel
  • Működő rendszereink támogatása, továbbfejlesztése
  • Együttműködés a társosztályokkal, projektvezetőkkel
  • Hibakezelésben való részvétel
  • Pontos, naprakész dokumentáció készítése

Amit Tőled elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú szakirányú végzettség előny
  • Legalább 1 év gyakornoki vagy diákmunka keretében szerzett, .NET, C# fejlesztői tapasztalat
  • Webes technológiák ismerete (.NET Core, Razor Pages, HTML, CSS, JS, Bootstrap)
  • Webes keretrendszer ismerete: Angular
  • Bármely SQL script nyelv ismerete
  • Visual Studio fejlesztői környezetben való jártasság
  • Dokumentáció szintű angol nyelvtudás (nyelvvizsga nem szükséges)
  • Agilis módszertannak megfelelő munkavégzés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Mobil alkalmazásfejlesztésben (Android, iOS) szerzett tapasztalat
  • Verziókövető rendszerekben való jártasság
  • Bankkártyás fizetési felület ismerete
  • Webes interfészek integrálásban szerzett tapasztalat
  • MS SQL adatbázishoz kapcsolódó alkalmazás fejlesztési tapasztalat

Amit Neked kínálunk:

  • Jövedelem: tapasztalattól függően havi bruttó 550.000-900.000 Ft + mobiltelefon +laptop
  • Professzionális munkakörülmények, modern fejlesztői környezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Tervezhető munkaidő, állandó szabad hétvége
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség
  • Könnyen megközelíthető központi iroda a XIII.kerületben

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1139 XIII. Frangepán utca 55-57.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatát (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba: