Nyitott vagy az újdonságokra? Aktív részese szeretnél lenni jövőbe mutató projekteknek? Fontos számodra a fenntarthatóság és a tudatos energiagazdálkodás? Otthagyhatod a kéznyomod piacképes termékek fejlesztésével foglalkozó, high-tech partnercégünk okos vezérlésű megoldásain!

C++ fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

Amik a mindennapi feladataid lesznek:
  • Okosmérési szoftverek fejlesztése C++ nyelven
  • Egyedi tesztkörnyezet fejlesztése és karbantartása
  • Hiba- és verziókövető rendszer kezelése
  • Felmerülő igények implementálása
  • Minőségbiztosítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

Amit elvárnak Tőled:
  • Legalább 2 év szoftverfejlesztői tapasztalat
  • C++ programozási ismeret
  • LINUX ismeret
  • Jártasság párhuzamos folyamatok programozásában (Multi-threading)
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy
  • Aktív, kommunikációs szintű ANGOL nyelvismeret
  • Logikus, innovatív gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

Eddig magadra ismertél? Az alábbiak biztosan motiválni fognak:
  • Innovatív, valós termékek fejlesztésében való részvétel
  • Folyamatos szakmai tréningek, garantált fejlődés
  • Stabil vállalati háttér, ösztönző munkakörnyezet
  • Rugalmas munkarend, home-office lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Szeged