C++ fejlesztő

Állás részletei

  • Cég neve

    TREDIS CONSULTING Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • C++
  • Módszertan és szoftverek

    • Agile
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • Részt vesz az új generáció fejlesztésében a népszerű szeletelő szoftverünkből
  • Teljesíti a stratégiai partnereink innovációs kéréseit (német és lengyel)
  • Új additív gyártási technológiák és folyamatok fejlesztése és bevezetése
  • 3D nyomtatási képi világ kivitelezése

Elvárások

  • Legalább 3 év fejlesztői tapasztalat C++-ban
  • C++17 ismeret
  • UI/UX fejlesztési tapasztalat
  • Qt keretrendszer ismerete
  • Matematikai, algebrai és koordináta-geometria készségek
  • Érdeklődés a 3D nyomtatás világa iránt
  • Scrum / Agile módszertan ismerete
  • Angolnyelv-tudás legalább erős közepes szinten

Amit kínálunk

  • Fizetés tapasztalat szerint
  • Hibrid / távmunka lehetőség
  • Teljes 8 órás munka 6-8 hónapos projekt alatt.

Céginformáció

Gyártásban használt high-tech 3D nyomtatók fejlesztésével foglalkozó céghez keresünk 6-8 hónapos projektre alkalmazottként vagy vállalkozói megbízással  C++ FEJLESZTŐ munkatársat.

Hely: Budapest. Home office lehetőség, Agile módszer