• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

    A Semilab Félvezető Fizikai Laboratórium Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

  • C# fejlesztő

    Feladata:

    • mérőkészülékek szoftvereinek fejlesztése, karbantartása
    • alkalmazott mérési eljárások megismerése, szoftveres implementálása
    • új méréstechnikával kapcsolatos kutatások segítése

    Elvárások:

    • legalább 5 éves objektum orientált programozásban szerzett tapasztalat
    • gyakorlat Visual Studio C# fejlesztői környezetben
    • szakirányú felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű munkatapasztalat
    • szakmai angol nyelvtudás

    Előnyt jelent:

    • képes csoportban dolgozni, ugyanakkor önállóan tervez, old meg feladatokat
    • kreatív, eredményszemléletű a hozzáállása
    • hasonló témában igényes referenciákkal rendelkezik
    • rendelkezik matematikai / fizikai / villamosmérnöki műszaki ismeretekkel

    Amit mi kínálunk:

    • egymást segítő, új megoldásokra nyitott, kompetens csapatok
    • állandóan megújuló, frissülő projektek
    • szakmai kihívások
    • utazási lehetőség a világ legtöbb országába
    • modern, kényelmes munkakörnyezet
    • versenyképes bér, cafeteria juttatások

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest

    Termékeinkről, szolgáltatásainkról további információt a honlapon talál, jelentkezését a a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk!