A Secret Control GPS Kft. olyan piacvezető szolgáltató cég amely saját fejlesztésű térinformatikai szolgáltatásokkal van jelen a hazai és nemzetközi piacon. A cég folyamatosan fejleszt és kutat, hogy ügyfeleinek a lehető legszélesebb körű szolgáltatást nyújtsa több mint 15 éve, közel 200 fő munkavállalóval.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

C# fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi 1000+ felhasználó által használt alkalmazás fejlesztése
  • Új funkciók tervezése, kutatás
  • Közös munka csapatban
  • Innovatív projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2 éves tapasztalat C# .Net fejlesztés területén
  • WinForms, LINQ, MVVM, NuGet, multithreading ismerete
  • Tervezési minták alkalmazása a gyakorlatban
  • Alapvető adatbázis és SQL ismeretek
  • Unit tesztelésben szerzett gyakorlat
  • GIT verziókezelő használata
  • Minőségi termék szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MySQL használatában szerzett gyakorlat
  • JavaScript és HTML/CSS ismeretek
  • MVC, WCF ismerete
  • Térinformatikai ismeretek, Google Maps API
  • GPU programozás, C++ ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív gondolkodás, alkotó szemlélet.
  • Minőségi termékek fejlesztése.
  • Technológiák közötti váltás, folyamatos fejlődés lehetősége
  • Stabil erős cég, hosszútávon gondolkozó munkavállalóknak
  • Nyugodt, jó munkakörülmények, modern iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1203 Budapest, Serény utca 4.