Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szoftverfejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát:

C++ fejlesztő

Feladataid lesznek:

  • Változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerver alkalmazások fejlesztése Unix és Windows rendszerekben
  • Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés)
  • Alkalmazkodás a nagy-megbízhatóságú fejlesztési eljárásokhoz
  • Külföldi partnerekkel való együttműködés

Téged keresünk, ha az alábbiak igazak Rád:

  • A C++ programozási nyelv magas szintű ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (folyamatban levő is)
  • Angol nyelven szóbeli kommunikációs készség, dokumentációk írása/olvasása

Előny:

  • Unix/Linux operációs rendszerek ismerete
  • Boost, C++11/14 szabvány, illetve C, Java ismerete
  • Automatikus teszteljárások és módszerek ismerete
  • Örülnénk, ha tudnál németül is

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

További információk: Pajkos Norbert
Tel: 06 1 8833-511

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: C++ fejlesztő
  • Hirdető cég: Reed Specialist Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerver alkalmazások fejlesztése Unix és Windows rendszerekben Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés) Alkalmazkodás a nagy-megbízhatóságú fejlesztési eljárásokhoz Külföldi partnerekkel való együttműködés
  • Elvárások: A C++ programozási nyelv magas szintű ismerete Felsőfokú szakirányú végzettség (folyamatban levő is) Angol nyelven szóbeli kommunikációs készség, dokumentációk írása/olvasása
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-21
Állás, munka még: Reed Specialist Recruitment>