Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szoftverfejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó partnercégünk számára keresünk

C++ fejlesztő kollégát.

Feladataid lesznek:

  • Változatos szoftverterfejlesztési feladatok: desktop- és szerver alkalmazások fejlesztése Windows és Linux/Unix rendszerekben
  • Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés)

Téged keresünk, ha az alábbiak jellemzőek Rád:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (folyamatban levő is)
  • C++ programozási nyelv magas szintű ismerete
  • Angol nyelvű dokumentációk írása/olvasása

Előnyt jelent:

  • Boost, C++ 11/14 szabvány, illetve C, Java ismerete
  • Automatikus teszteljárások és módszerek ismerete
  • Unix alapú operációs rendszerek ismerete

Amint kínálunk Neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Macbook Pro céges számítógép
  • Kötetlen munkaidő
  • Sportolási lehetőség támogatása, PS4 és gamer tárgyaló

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Elérhetőség:
Ravasz Borbála
06 1 8833-511

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Reed Specialist Recruitment>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: C++ fejlesztő
  • Rövid pozíció név: C++ fejlesztő
  • Hirdető cég: Reed Specialist Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Változatos szoftverterfejlesztési feladatok: desktop- és szerver alkalmazások fejlesztése Windows és Linux/Unix rendszerekben Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés)
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség (folyamatban levő is) C++ programozási nyelv magas szintű ismerete Angol nyelvű dokumentációk írása/olvasása
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-14