Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

C++ fejlesztő

Nemzetközi repülési, katonai szimulációk fejlesztésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk munkatársat fiatalos, modern budapesti irodájukba.

Amire biztosan számíthatsz: Érdekes, változatos projektek, külföldi utazások világszerte.

Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Repülőgép alrendszerek, döntéshozó és stratégiai szimulációk fejlesztése
  • Diagnosztika és hibaelhárítás a használatba adás előtt
  • Ügyféllel való kapcsolattartás
  • Együttműködés az agilis csapat tagjaival
  • Egy-egy projekt technikai vezetése: tervezés, implementáció, tesztelés, integráció, átadás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépész-, közlekedési-, villamosmérnöki vagy szoftvermérnöki diploma
  • C++ programozási nyelvben jártasság
  • Linux vagy Windows alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Utazási hajlandóság (Észak-Amerika, EU)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, Java, ADA, Python, stb.)
  • Tesztelési módszerek ismerete (unit testing)
  • Mérnöki szemlélet

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzések, ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Jelentkezni jelentkezem gombra kattintva lehet.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Pearl Hunt Kft>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: C++ fejlesztő
  • Rövid pozíció név: C++ fejlesztő
  • Hirdető cég: Pearl Hunt Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Repülőgép alrendszerek, döntéshozó és stratégiai szimulációk fejlesztése Diagnosztika és hibaelhárítás a használatba adás előtt Ügyféllel való kapcsolattartás Együttműködés az agilis csapat tagjaival Egy-egy projekt technikai vezetése: tervezés, implementáció, tesztelés, integráció, átadás
  • Elvárások: Gépész-, közlekedési-, villamosmérnöki vagy szoftvermérnöki diploma C++ programozási nyelvben jártasság Linux vagy Windows alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat Önállóság és gyors tanulási készség Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt Utazási hajlandóság (Észak-Amerika, EU)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-09-19