• C# FEJLESZTŐKET KERESÜNK!
  • Ha részese szeretnél lenni egy új, innovatív technológia születésének
  • Ha felforgatnád velünk az üzleti alkalmazások piacát
  • Ha fontos Neked az inspiráló közösség
  • Az ORIANA Kft. egy dinamikusan növekvő, hazai, szoftvergyártó vállalat, nemzetközi kilátásokkal. Partnereinkkel együtt azért dolgozunk, hogy megváltoztassuk az üzleti alkalmazások piacát. Egyedülálló módszerünkkel és közösségi szemléletünkkel minden eddiginél gyorsabban és alacsonyabb áron szállítunk egyedi üzleti megoldásokat ügyfeleink számára. Formáljuk együtt a jövőt és söpörjük el a hagyományos módon, a rugalmatlan dobozos termékekre, vagy drága és bonyolult egyedi fejlesztésekre alapozott üzleti megoldásokat.
  • C# Fejlesztő

    Feladatok:

    • Fejlesztés C# nyelven
    • Közreműködés a koncepció kidolgozásában
    • Programkomponensek tervezése, fejlesztése
    • Szoftverek, szoftvermodulok integrálása

    Elvárások:

    • C# ismeretek
    • MS SQL ismeret előny
    • HTML ismeret

    Kompetenciák:

    • C# programozási tapasztalat
    • Csapatjátékosság
    • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés
    • Alapfokú angol nyelvtudás
    • Üzleti szemléletmód
    • Tanulási hajlandóság
    • CSS ismeret és front end-es tapasztalatok
    • Írott, szakmai angol szintű dokumentációk megértése

    Amit kínálunk:

    • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra, támogató csapat
    • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással, továbblépési lehetőség
    • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli munkák
    • Rendszeres céges rendezvények
    • Stabil, erős tulajdonosi háttér
    • Modern iroda, kerékpártároló, zuhanyzó, sportolási lehetőség, csocsó, darts

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest, 1037 Montevideo utca 6.