Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

C++ fejlesztő

    Mutass utat! Az NNG-nél kollégáinkkal nap mint nap azon dolgozunk, hogy világszerte emberek milliói számára biztosítsunk megbízható navigációs szoftvert. Ha úgy érzed, hogy szeretnél olyan csapatban dolgozni, ahol 5 földrész több mint 190 országa számára fejlesztünk a mindennapi élethez hasznos szoftvermegoldásokat, akkor a megfelelő helyen jársz.

    Budapesti irodánkba folyamatosan keresünk főként járműipari projekteken dolgozó fejlesztőket juniortól senior szintig.

Mi lenne mindebben a Te feladatod?

  • A járműipari beszállítók együttműködésével egyedi navigációs szoftvermegoldások fejlesztése a következő generációs járművek számára
  • iGO navigációs szoftver fejlesztése különböző platformokra
  • Az NNG navigációs rendszerére optimalizált digitális tartalmak fejlesztése külső beszállítóktól kapott információk alapján
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, szoftvertesztelőkkel és más szervezeti egységekkel

Ha mindez megvan benned...

  • C++-szoftverfejlesztés területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • aktív angolnyelv-ismeret
  • kreativitás, nagyfokú függetlenség

ráadásul ezek közül is rád illik valami:

  • szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • beágyazott környezetben szerzett szoftverfejlesztési tapasztalat
  • iPhone-, Android-, Linux-, Windows CE- vagy QNX-programozási ismeretek
  • C#/Python/Design Patterns/STL/LUA ismerete
  • TTS/hangfelismerő technológia területén szerzett tapasztalat
  • SQL-adatbázisrendszerek és RDBMS ismerete
  • kínai, japán vagy koreai nyelvismeret

akkor biztosan le fogsz nyűgözni bennünket!

És mit adunk mi Neked?

  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Komoly szakmai kihívásokat
  • Biztos, jól fizető munkahelyet
  • Modern infrastruktúrát
  • Rugalmas munkaidőt
  • A jövő navigációs szoftvereinek fejlesztését a jelenben
  • Fiatalos csapatot
  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd (Szöul, Tokió, Detroit, Sanghaj)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Szépvölgyi út 35-37.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: NNG Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: C++ fejlesztő
  • Rövid pozíció név: C++ fejlesztő
  • Hirdető cég: NNG Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: A járműipari beszállítók együttműködésével egyedi navigációs szoftvermegoldások fejlesztése a következő generációs járművek számára iGO navigációs szoftver fejlesztése különböző platformokra Az NNG navigációs rendszerére optimalizált digitális tartalmak fejlesztése külső beszállítóktól kapott információk alapján Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, szoftvertesztelőkkel és más szervezeti egységekkel
  • Elvárások: C++-szoftverfejlesztés területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat aktív angolnyelv-ismeret kreativitás, nagyfokú függetlenség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11