Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő stabil hátterű nemzetközi szoftverfejlesztő cég részére keresünk munkatársakat

C# FEJLESZTŐ (JUNIOR ÉS SENIOR)

(HF 12-8160)

pozícióba

Budapestre.

Feladat:

  • Üzleti alkalmazások fejlesztése C#, .NET alapon,
  • Nemzetközi projektekben való aktív részvétel,
  • Salesforce fejlesztői lehetőség.

Elvárások:

  • Tapasztalat C#/.NET programozás terén (Pályakezdők és tapasztalt szakértők jelentkezését is várjuk!),
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség,
  • Aktív angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, nemzetközi konferenciákon való részvételi lehetőség,
  • Utazási lehetőség európai országokba,
  • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, kiemelt jövedelem.

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-8160” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HumanField Tanácsadó Iroda>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: C# fejlesztő (junior és senior) (HF 12-8160)
  • Hirdető cég: HumanField Tanácsadó Iroda
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Üzleti alkalmazások fejlesztése C#, .NET alapon, Nemzetközi projektekben való aktív részvétel, Salesforce fejlesztői lehetőség.
  • Elvárások: Tapasztalat C#/.NET programozás terén (Pályakezdők és tapasztalt szakértők jelentkezését is várjuk!), Felsőfokú, szakirányú végzettség, Aktív angolnyelv-tudás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.05.19