Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Szeretnél egy magyar alapítású kereskedelmi nagyvállalat fejlesztői csapatának részese lenni?
Egy olyan cégnél dolgozni, ami mind a mai napig megtartotta start-up jellegét, annak ellenére hogy már 25 éve jelen vannak a piacon?
Zöldmezős projekteken dolgozni, és nemcsak a hibajavításon ügyködni?
Amennyiben igen, akkor mindenképp olvass tovább, hiszen partnercégünk

C# fejlesztő - JO-1708-358885

vár egy teljesen új csapatba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Webalkalmazások fejlesztése
  • Követelmények elemzése, megvalósítás tervezése, implementációja
  • Fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok megvalósítása
  • Felhasználói igények alapján termékfejlesztés
  • Mindenképp jelentkezz, ha:
  • Rendelkezel felsőfokú egyetemi végzettséggel (preferáltan mérnökinformatikus, programtervező informatikus)
  • Legalább 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel c# f ejlesztés területén (De akkor is, ha már 3-4 év)
  • Erős asp.net ismerettel rendelkezel, és készítettél már webservicet
  • Front-endet is szívesen fejlesztesz (HTML, CSS, Javascript)
  • Leginkább MSSQL adatbázissal dolgozol szívesen
  • Szeretnél mobil alkalmazásfejlesztésben (Android, iOS) is részt venni

Amit kínálunk:

  • Dinamikus fejlődésben lévő nagyvállalati környezettel ismerkedhetsz meg
  • Újonnan induló csapat részese lehetsz
  • Zöldmezős projektekben fejleszthetsz, íg y kiélheted a kreativitásod
  • Legújabb webes technológiákkal dolgozhatsz nap mint nap
  • Saját projekteken dolgozhatsz, ahol folyamatos szakmai támogatásod biztosított

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CPL Jobs Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: C# fejlesztő - JO-1708-358885
  • Hirdető cég: CPL Jobs Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Webalkalmazások fejlesztése Követelmények elemzése, megvalósítás tervezése, implementációja Fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok megvalósítása Felhasználói igények alapján termékfejlesztés Mindenképp jelentkezz, ha: Rendelkezel felsőfokú egyetemi végzettséggel (preferáltan mérnökinformatikus, programtervező informatikus) Legalább 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel c# f ejlesztés területén (De akkor is, ha már 3-4 év) Erős asp.net ismerettel rendelkezel, és készítettél már webservicet Front-endet is szívesen fejlesztesz (HTML, CSS, Javascript) Leginkább MSSQL adatbázissal dolgozol szívesen Szeretnél mobil alkalmazásfejlesztésben (Android, iOS) is részt venni
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-20