Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
evosoft Hungary Kft.

"Velem együtt több mint 1100 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1100-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

C# fejlesztő ipari automatizálás területre (Hardware Configuration)

Főbb feladatok, munkák:

  • Automatizálási tervezőrendszer egyik alapkomponensének (Hardware Configuration) fejlesztése
  • Új funkciók implementálása, meglévő funkciók továbbfejlesztése, hibajavítás
  • Automatizált fejlesztői tesztek írása és futási eredmények nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C# programozási tapasztalat - nyelv és Visual Studio ismerete
  • Önálló és csapatmunkára való képesség
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Proaktivitás és tanulási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Német nyelvtudás
  • Ipari automatizálási tapasztalat
  • NUnit framework ismerete
  • TFS vagy egyéb verziókezelő rendszerek (pl. ClearCase, Subversion, Git) ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Versenyképes jövedelemet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: C# fejlesztő ipari automatizálás területre (Hardware Configuration)
  • Hirdető cég: evosoft Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Automatizálási tervezőrendszer egyik alapkomponensének (Hardware Configuration) fejlesztése Új funkciók implementálása, meglévő funkciók továbbfejlesztése, hibajavítás Automatizált fejlesztői tesztek írása és futási eredmények nyomon követése
  • Elvárások: C# programozási tapasztalat - nyelv és Visual Studio ismerete Önálló és csapatmunkára való képesség Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás Proaktivitás és tanulási hajlandóság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: evosoft Hungary Kft.>