Eleged van az unalmas, rutinszerű napokból? Szeretnél ötleteiddel valóban hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni?
Téged keresünk! Csatlakozz a jövő fejlesztőihez!

C# developer (Szeged)

Főbb feladatok, munkák:

Mi az amiben számítunk Rád:
  • Részvétel a projekt és a szoftver megtervezésében
  • Tesztkoncepció kidolgozása
  • Együttműködés a projektvezetővel és a vezető szoftverfejlesztőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mi tesz Téged különlegessé:
  • Felsőfokú szoftverfejlesztői tanulmányok és/vagy
  • Legalább 1 év fejlesztési tapasztalat
  • Kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás
  • Nyitott, agilis személyiség

Amit kínálunk:

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:
  • Változatos, innovatív projektek
  • Kihívásokkal teli, nemzetközi környezet
  • Külföldi utazási lehetőség
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Rugalmasan alakítható munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Szeged

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.