Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Secret Control GPS Kft. olyan piacvezető szolgáltató cég, amely saját fejlesztésű térinformatikai szolgáltatásokkal van jelen a hazai és nemzetközi piacon. A cég folyamatosan fejleszt és kutat, hogy ügyfeleinek a lehető legszélesebb körű szolgáltatást nyújtsa több mint 15 éve, közel 200 fő munkavállalóval.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

C# backend fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Több ezer felhasználó által használt alkalmazások háttér-szolgáltatásainak karbantartása és fejlesztése
  • Adatbázis tervezés és optimalizálás
  • Új szerver oldali funkcionalitások megtervezése
  • Új technológiák feltérképezése és bevezetése
  • Közös munkacsapatban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C# programozási nyelv alapos ismerete
  • .Net keretrendszer funkcionális ismerete
  • A következő technológiák ismerete: WCF, ASP.NET MVC és Web API, LINQ, SQL, NuGet
  • Tervezési minták és OO alapelvek alkalmazása a gyakorlatban
  • Magas szintű adatbázis- és SQL-ismeret
  • Verziókezelő rendszer gyakorlati ismerete
  • Minőségi termék szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MySQL használatában szerzett gyakorlat
  • Párhuzamos programozási ismeretek, multithreading
  • Entity Framework gyakorlati ismerete
  • NoSQL adatbázis-ismeret
  • Unit-tesztelésben szerzett gyakorlat
  • BDD, end-to-end tesztelési tapasztalat
  • GIT verziókezelő használata
  • Térinformatikai ismeretek, Google Maps API
  • .NET kliens-technológiák (WinForms, WPF) ismerete
  • Webes fejlesztési technológiák (JavaScript, TypeScript, HTML5, CSS) ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kreatív gondolkodás, alkotó szemlélet
  • Minőségi termékek fejlesztése
  • Folyamatos fejlődés lehetősége
  • Stabil erős cég, hosszútávon gondolkozó munkavállalóknak
  • Nyugodt, jó munkakörülmények, modern iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XX. kerület Serény utca 4.

Fényképes, szakmai önéletrajzát a munkabér igényének megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: C# backend fejlesztő
  • Hirdető cég: Secret Control GPS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XX. kerület
  • Feladatok: Több ezer felhasználó által használt alkalmazások háttér-szolgáltatásainak karbantartása és fejlesztése Adatbázis tervezés és optimalizálás Új szerver oldali funkcionalitások megtervezése Új technológiák feltérképezése és bevezetése Közös munkacsapatban
  • Elvárások: C# programozási nyelv alapos ismerete .Net keretrendszer funkcionális ismerete A következő technológiák ismerete: WCF, ASP.NET MVC és Web API, LINQ, SQL, NuGet Tervezési minták és OO alapelvek alkalmazása a gyakorlatban Magas szintű adatbázis- és SQL-ismeret Verziókezelő rendszer gyakorlati ismerete Minőségi termék szemlélet
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-13
Állás, munka még: Secret Control GPS Kft.>