DLM Solutions Kft.

Többszörösen innovációs díjjal kitüntetett cég vagyunk. Budapesten, Szolnokon és Kecskeméten is van irodánk, jelenleg a szolnoki irodánk létszámát szeretnénk bővíteni. Ehhez keresünk

C#/ASP.Net programozó munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

    Termelésirányítási rendszer fejlesztése gyártó cégek számára. Felhasználói- és fejlesztői dokumentáció készítése, teszt esetek kidolgozása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • C#/ASP .Net fejlesztői ismeretek
    • SQL ismeretek
    • Kreativitás, magas szintű önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Gyártás területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • A” osztályú irodaházban minőségi körülmények közötti munkavégzést
    • Kiváló szakemberekből álló fiatalos csapatot
    • Versenyképes jövedelmet és kiszámítható életpályát
    • Szakmai kihívásokat, fejlődési lehetőséget
    • Havonta céges pizzaparty-t. :)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

5000 Szolnok

Egyéb juttatások:

cafeteria

Fényképes önéletrajz