Dorlin-System Kft.

C# VAGY ANDROID NATIVE FEJLESZTŐ

FŐBB FELADATOK

  • Kereskedelmi cégeknek ERP szoftver fejlesztés, C#, nyelven
  • Részvétel a folyamatok tervezésében
  • Fejlesztéssel kapcsolatos tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és-javítás
  • Hibajegykezelő rendszerben történő adminisztráció
  • Szakmai projektekben való aktív részvétel
  • Android alapú rendszerekhez mobil alkalmazás fejlesztés

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 1 év releváns tapasztalat
  • .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Entity Framework, MSSQL, MySQL ismeretek
  • Többszálú programozási tapasztalat
  • SOLID OOP tervezési elvek ismerete

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Középszintű angol, magyar, ukrán nyelvtudás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú végzettség (Egyetem, Főiskola)
  • UML ismerete
  • Szoftverminőség-biztosítási ismeretek
  • Gyakorlat WPF, WinForms alkalmazások fejlesztésében
  • Jogosítvány

AMIT A CÉG KÍNÁL:

  • Agilis szoftverfejlesztés
  • Önálló munkavégzés
  • Modern, fiatalos, családias munkakörnyezet
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Szolgálati lakás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét