MOBILIA - ARTICA Kft.

BÚTORIPARI OPERATÍV MENEDZSER

„YOU DREAM WE BUILD”- MOBILIA ARTICA

Vevőinknek széles körű szolgáltatást kínálunk az egyedi üzletberendezés és a kiskereskedelmi bútorok fejlesztése terén. A sajátos ízlésvilágunk, a részletekre való odafigyelés az aprólékos pontosság és a nagyon magas minőség ötvözése a szakmai tapasztalatunkkal párosulva már 20 éve bevált receptje cégünknek. Minden nap arra törekszünk, hogy ügyfeleinknek igényeihez igazodva megtaláljuk a legmegfelelőbb anyagokat és gyártási technológiákat. Termékeinkben munkáinkban szerte a világon őrizzük az egyedi „how-know” és a modern technológia harmonikus egyensúlyát. Mottónk: „Minőségi projektek kompromisszumok nélkül…”

Csapatunkba egyedi, nemzetközi projektjeinkhez operatív menedzsert keresünk!

Főbb feladatok, munkák:

    • kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítóinkkal
    • a gyártás és az összeszerelés felügyelete
    • árajánlatok készítése
    • helyszíni szerelések koordinálása
    • a teljes projekt koordinálása a tervezéstől az átadásig

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 3-5 év releváns bútoripari / faipari szakmai tapasztalat
    • bútor és épület asztalos munkákban való jártasság
    • B kategóriás jogosítvány
    • kommunikációképes angol és/vagy francia nyelvtudás
    • polihisztor gondolkodásmód
    • jó probléma megoldó képesség
    • proaktivitás
    • lelkiismeretesség

Amit kínálunk:

    • Nálunk nem az a kérdés, hogy mekkora a bérigényed, hanem az, hogy mit tudsz nekünk adni azért a fizetésért amennyiért dolgozni szeretnél
    • Modern céges eszközök ahhoz, hogy hatékonyan végezhesd a munkád és még jól is érezd magad nálunk
    • Nemzetközi utazások
    • Rugalmas, munkavállaló-barát munkakörnyezet
    • Dimanikus, támogató csapat
    • Céges kávé

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Faipari mérnök
  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Francia - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Maglódi út 55.

Fényképes szakmai önéletrajz