Mömax

Csatlakozz hozzánk

Bútor eladó (Nyíregyháza)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák

    Bútorok és lakberendezési termékek személyre szabott értékesítése
    Új és meglévő vásárlók számára, termékek bemutatása és a vevőkapcsolatok gondozása
    Tanácsadás a termékkörökkel és azok felhasználásával kapcsoltban
    A bútorosztály tisztán tartása, rendezése
    Reklámanyagok és a megfelelő árak kihelyezése, aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szeresd az értékesítést és érdekeljen a lakberendezés
    Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés jellemezzen
    Motiváljon a teljesítményarányos bérezés
    Tudj önállóan és megbízhatóan dolgozni

Amit kínálunk:

    Stabil nemzetközi háttér, családias légkörrel
    Jól végzett munkádat megbecsüljük
    Aktív munkavégzés, változatos munkakör
    Intenzív betanulási és fejlődési lehetőség
    Versenyképes bejelentett jövedelem és cafeteria

Céginfó

    10 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

    A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Kosbor utca 3.

Küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!