Bútor eladó (Budaörs)

Feladatok:

  • Bútorok és lakberendezési termékek személyre szabott értékesítése
  • Új és meglévő vásárlók számára, termékek bemutatása és a vevőkapcsolatok gondozása
  • Tanácsadás a termékkörökkel és azok felhasználásával kapcsoltban
  • A bútorosztály tisztán tartása, rendezése
  • Reklámanyagok és a megfelelő árak kihelyezése, aktualizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szeresd az értékesítést és érdekeljen a lakberendezés
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés jellemezzen
  • Motiváljon a teljesítményarányos bérezés
  • Tudj önállóan és megbízhatóan dolgozni

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér, családias légkörrel
  • Jól végzett munkádat megbecsüljük
  • Aktív munkavégzés, változatos munkakör
  • Intenzív betanulási és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bejelentett jövedelem és cafeteria

Céginfó

    10 áruház országszerte, tőkeerős nemzetközi háttér, folyamatos terjeszkedés és kiváló szakmai stáb.

    A mömax ma már Európa-szerte sokezer négyzetméteren több, mint 3000 munkatárs segítségével értékesít bútorokat és lakberendezési aprócikkeket kompromisszum nélkül a divat és stílus tekintetében.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Sport utca 3.