A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 50 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata. A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több mint 30.000 fő.

Székesfehérvári gyárunkba keresünk munkatársat a következő munkakörbe:

Business Unit logisztikai vezető

FELADATOK:

  • A Business Unithoz tartozó termeléstervező, és customer support csoport napi munkájának, vezetése, ellenőrzése, BU manager munkájának támogatása, a területhez tartozó utasítások betartatása;
  • A területén felmerülő problémák kezelése, megoldása, szükség szerint azok eszkalációja, jövőbeni előfordulásának megelőzése;
  • A BU-hoz tartozó releváns logisztikai mutatószámok (KPI-ok) folyamatos monitorozása, BU management támogatása az adott mutatókon keresztül, szükség esetén akciók meghatározása;
  • A munkatársak mentorálása, folyamatos motiválása, illetve az időszaki célkitűzések előkészítésében és értékelésekben való részvétel;
  • Sales és Forecast tervezés koordinálása, fejlesztése;
  • Készletelemzés: excess, obsolete készletek feltárása és riportálása a Business Unit Manager és a központi logisztika vezetője felé.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú, szakirányú iskolai végzettség;
  • Minimum 3 éves tapasztalat vevői kapcsolattartásban elvárás, autóipari területen és termeléstervezésben megszerzett tapasztalat előny;
  • Angol nyelv magas szintű használata szóban és írásban;
  • Strukturált, rendszerezett munkavégzési stílus;
  • SAP ismerete előnyt jelent.

Jelentkezését bérigénnyel ellátott szakmai angol és magyar nyelvű önéletrajzának megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.