A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things). A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek. Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.
A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több, mint 30.000 fő. A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük új kollegánkat a következő munkakörbe:

Business system integrator

Feladatok:

  • Új projektekben való közreműködés
  • Windows számítógépes munkaállomásokon futó termék nyomkövető rendszer és hozzá kapcsolódó szoftverkomponensek felügyelete, üzemeltetése, fejlesztése
  • Különböző szoftverkomponensek telepítése, konfigurálása, tesztelése
  • Új elektronikai projektek MES (SAP ME alapú) oldali támogatása, együttműködés az IT-MES Core csapattal,
  • Gyártási rendszereket érintő incidensek kezelése, hibaanalízis, hibaelhárítás, eszkaláció, felkövetés
  • Gyártáshoz szükséges konfigurációk beállítása
  • Reklamációk kezelése, riportok készítése
  • Felhasználói oktatások tartása, dokumentációk készítése
  • A MES rendszert érintő új szoftverek, hardverek, bevezetése, installálása, konfigurálása
  • MES rendszerek karakterizálása
  • Gyártástámogató rendszer komponensek fejlesztése, folyamattervezése
  • A MES rendszerek karbantartása, üzemeltetése (hibaelhárítás), igény esetén készenlétben is

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki végzettség
  • Gyártástámogatásban vagy üzemeltetésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkára hajlandóság
  • Szisztematikus munkavégzés, szakmai meggyőzőképesség
  • Határozott fellépés, terhelhetőség
  • Microsoft Office alapismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Adatbázis kezelő rendszerek ismerete (MSSQL)
  • Programozási ismeretek (C#)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrierlehetőség a Harman jelentős fejlődés előtt álló pécsi gyárában, versenyképes juttatás és kiemelkedő munkakörülmények mellett.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Pécs

Hosszú távú karrierlehetőség a Harman új, jelentős fejlődés előtt álló pécsi gyárában, versenyképes juttatás és kiemelkedő munkakörülmények mellett.
Jelentkezését bérigénnyel ellátott magyar és angol szakmai önéletrajz elküldésével várjuk.

Amennyiben érdekesnek találja az álláslehetőséget, kérjük, jelentkezzen online a karrier oldalunkon, kb. 3 perc alatt kitölthető az adatlap és feltölthetőek a dokumentumok.

A HARMAN az összes alkalmazott és jelentkező számára kínálkozó egyenlő foglalkoztatási lehetőségek támogatása iránt kötelezte el magát. A foglalkoztatással kapcsolatos minden döntést érdem, képzettség és teljesítmény alapján hozunk meg, tekintet nélkül a munkához nem kapcsolódó jellemzőkre, úgymint az adott személy faji, etnikai hovatartozása, bőrszíne vagy nemzetisége, neme, illetve nemi identitása, szexuális irányultsága, családi állapota, mozgáskorlátozottsága, életkora, vallása vagy bármely más állapota.
A HARMAN nagyszerű munkakörnyezetet, kihívást jelentő a karrierlehetőségeket, szakmai továbbképzésre és a versenyképes kompenzációt kínál. Olyan kihívást keres, ahol a tapasztalatát értékelik? Nézze meg, mit tud elérni a HARMAN-nál!