A Business Support Specialist pozícióban lehetőséget biztosítunk számodra fejlődni a kommunikáció, problémakezelés területén egy pozitív, fiatalos csapat tagjaként. Tréningjeink, képzéseink által pedig hosszú távon karrierutat biztosítunk számodra.

Business Support Specialist - német nyelvtudással (Debrecen)

Mi lenne a Te feladatod?

  • Szoros együttműködés a németországi értékesítési ágazatokkal ügyfélreleváns hálózati és egyéb technikai szolgáltatások kapcsán
  • Az értékesítési csapat támogatása különböző üzleti megoldásokban; ügyféladatok managelése szoftverfelületeken
  • Ügyfélkérések kezelése telefonon és e-mail-ben
  • Közreműködés nagy volumenű szerződések megkötésében
  • Hálózati szolgáltatások telefonos ajánlása meglévő ügyfélkörben

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Aktív NÉMET nyelvtudás, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Tapasztalat üzleti ügyfelekkel való kapcsolattartásban
  • Erős ügyfélorientált szemléletmód
  • Magabiztos kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • MS Office magabiztos használata

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Debrecen

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.