Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Nem okoz gondot, ha egy ismeretlent kell megkeresned telefonon?
Csatlakozz a Bisnode Magyarország bővülő csapatához!

Jelenleg az alábbi nyitott pozícióra várjuk leendő kollégánk pályázatát:

Business PR Consultant

Ez vár Rád, ha csatlakozol hozzánk:

  • Csak Tőled és az eredményeidtől függ, hogy rövid-, vagy középtávon milyen karriert futsz be a szervezeten belül – mi minden támogatást megadunk!
  • Versenyképes juttatási csomag: fix alapbér + teljesítményalapú bónuszrendszer + cafeteria

Munkaidődet a következő feladatok fogják kitölteni:

  • Nemzetközi alapokon nyugvó cégminősítéshez kapcsolódó tanúsítványunk értékesítése vállalkozásoknak (rendelkezésre álló adatbázisból) elsősorban telefonon keresztül, ügyféligény esetén akár személyesen is
  • Ajánlatok elkészítése
  • Szerződéskötés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Egyéni éves árbevételi terv teljesítése

Rád van szükségünk, ha::

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel
  • Kommunikációd asszertív, határozott
  • Van tapasztalatod telefonos B2B értékesítésben
  • Az ügyfél fejével tudsz gondolkozni
  • Igazi csapatjátékos vagy
  • Elszánt és kitartó.
  • Plusz, ha ezek mellett még angolul is beszélsz

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Telefonos értékesítő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1093 Közraktár utca 30-32.

Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelsz a fentebb leírtaknak, akkor küldd el pályázatodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Business PR Consultant
  • Rövid pozíció név: Business PR Consultant
  • Hirdető cég: Bisnode Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Nemzetközi alapokon nyugvó cégminősítéshez kapcsolódó tanúsítványunk értékesítése vállalkozásoknak (rendelkezésre álló adatbázisból) elsősorban telefonon keresztül, ügyféligény esetén akár személyesen is Ajánlatok elkészítése Szerződéskötés Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása Egyéni éves árbevételi terv teljesítése
  • Elvárások: Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel Kommunikációd asszertív, határozott Van tapasztalatod telefonos B2B értékesítésben Az ügyfél fejével tudsz gondolkozni Igazi csapatjátékos vagy Elszánt és kitartó. Plusz, ha ezek mellett még angolul is beszélsz
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: Bisnode Magyarország Kft.>