A MOL Nyrt. DS Termelés Szervezete

Business Excellence Leader

kollégát keres százhalombattai munkavégzéssel

Csatlakozz dinamikusan fejlődő csapatunkhoz és formáld velünk együtt a Dunai Finomító jövőjét!

Csatlakozz hozzánk, ha számodra fontos, hogy olyan projekteken dolgozhass, amely valódi értéket képvisel a szervezetben!

A MUNKAKÖR FŐ FÓKUSZA

Business Excellence vezetőként fő fókusz területed az üzleti kiválóság és lean transzformációs projektek vezetése, amely támogatja a Dunai Finomító folyamatos fejlődését kulturális transzformációját.

Business Excellence vezető és csapata hatással van a finomító jövőképének stratégiai formálásában versenyképességének növelésében.

Aktív résztvevője a magas szintű szakmai utámpótlás megteremtésében, megszervezésében.

A lokális üzleti folyamatok teljesítmény management rendszereinek kialakításával biztosítja a folyamatos fejlődést.

Leendő vezetőnk és csapata aktívan részt vesz a standard munkafolyamatok kialakításában a folyamat fejlesztési lehetőségek feltárásában és megvalósításában.

Számunkra fontos a digitalizáció így leendő vezetőnk üzleti oldalról támogatja a fejlesztési projekteket, amely a finomító hatékonyságát és a munkavállalók a teljesítményét fejleszti.

FŐBB FELADATOK

  • A DS Termelés MOL szervezet Lean felülvizsgálatainak, átalakulásának, keretrendszerének vezetése, folyamatos fejlesztési stratégiájának kidolgozása;
  • Folyamat fejlesztési projektek koordinációja;
  • Standardizált munkafolyamatok kialakítása és fenntartása, fejlesztési lehetőségek azonosítása;
  • Ötlet management rendszer működtetése (Innomol, Lean): hatékonyságjavító ötletek generálásának elősegítése, a jó gyakorlatok megosztása az elfogadott ötletek alapján;
  • Megfelelő KPI-ok meghatározása, összehangolása és nyomon követése, Teljesítményértékelő alkalmak kidolgozása;
  • A DS Termelés MOL szintű képzési programok működtetésének és fejlesztésének koordinációja: a belső és külső képzési tevékenységeket vezetése;
  • DS Termelés MOL digitalizációs stratégia kidolgozásának és megvalósításának koordinációja;

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki vagy mérnöki végzettség;
  • Minimum 10 év ipari környezetben szerzett releváns tapasztalat;
  • LEAN és folyamatos fejlesztési módszerek ismerete és gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat;
  • Képzési és fejlesztési folyamtok ismerete;
  • ’Can do it’ attitude;
  • Ügyfélközpontú hozzáállás;
  • Proaktív, kezdeményező személyiség, aki bátran cselekszik és kézzelfogható eredményeken, megoldásokon dolgozik;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Jogosítvány (B kategória)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiemelt stratégiai projektek;
  • Szakmai kihívás;
  • Magyarországon egyedülálló folyamatok és technológiák megismerésének lehetősége;
  • Szakmailag felkészült csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Folyamatmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Százhalombatta

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.