Business Coordinator gyakornok - Diákmunka

Bruttó 1 800 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XIII.

A Jaguar Land Rover a legnagyobb befektető cég az autóipari kutatások és fejlesztések területén. Angol gyökerekkel rendelkező multinacionális nagyvállalat, akik az innovatív technológiai fejlesztéseket az évszázados hagyományokkal rendelkező brit szakértelemmel ötvözik. Céljuk, hogy ügyfeleiknek inspirációt és élményeket nyújtsanak a világ bármely pontján.

Főbb feladatok, munkák

  • Ellenőrizni és jóváhagyni az üzleti utazási költségeket
  • Adminisztratív, operatív és szervezési feladatokkal segíteni a vezetők munkáját
  • Konszolidálni és előkészíteni a csapat teljesítménymutaóit (KPI) és jelentéseit
  • Beszerzési és szállítási folyamatok irányítása
  • A BCE Hu csapatának támogatása a GDPR-ral kapcsolatos tevékenységekben
  • Rendezvények szervezése, beleértve a helyszínfoglalást, az étkeztetést és az utazás megtervezését
  • Vezetni a Generic BCE Training plan létrehozását és bevezetését
  • Szervezési támogatás nyújtása a belső és külső érdekeltekkel kapcsolatban a termékfejlesztési csapat tagjai számára
  • Termékfejlesztési online portál frissítése és karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office ismeret (Word, PowerPoint, Excel)
  • Munkaidő
  • Heti 20-30 órás munkavégzés
  • Hétfőtől péntekig rugalmasan

Amit kínálunk

  • Br. 1800 Ft/óra
  • Hosszú távú diákmunka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Modern iroda

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Marketing
  • Online marketing

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.