Szeretnél a hazai piac egyik vezető mobiltávközlési vállalatának munkatársa lenni? Itt a lehetőség, hogy izgalmas projekteken, jó csapatban és különleges környezetben végezd a mindennapi munkádat. Több, mint 1000-en, mégis egy csapatként dolgozunk azon, hogy kompromisszumok nélküli Hipernet-élményt nyújtsunk. Jelentkezz hozzánk, ide behozhatod ötleteidet, tudásodat és mindent, ami Te vagy!

Csatlakozz a Telenorhoz, mint

Business Analyst/Üzleti elemző

Üzleti elemzőként munkád célja:

  • Fejlesztési projektek alapjául szolgáló igényspecifikáció elkészítése
  • Igények elemzése
  • Projekt szakmai támogatása az implementáció során

Feladataid lesznek:

  • Új fejlesztési ötletek konkrét igénnyé alakítása az igénylővel együttműködve
  • Érintett területek, rendszerek meghatározása
  • Az adott területek szakértőivel szorosan együttműködve:
    • Érintett IT rendszerekkel szemben támasztott követelmények meghatározása
    • Esetleges kockázatok feltárása
    • Érintett ügyfél- és vállalati folyamatok kialakítása
    • Projekt pontos terjedelmének meghatározása, fejlesztési lépések specifikálása
  • Projekt szempontjából meghatározó döntések előkészítése a vezetők számára

Téged várunk a csapatba, ha…

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudásod szóban és írásban
  • Van IT rendszerekkel kapcsolatos területen szerzett tapasztalatod
  • Analitikus gondolkodás, elemzési módszerek ismerete jellemez
  • Van projekt menedzseléséhez és fejlesztéshez szükséges módszertan ismereted (lineáris, agilis, ITIL)

Távközlési ágazatban szerzett tapasztalatod előnyt jelent, ha az számlázás, üzleti folyamatok, értékesítési folyamatok vagy adattárházzal kapcsolatos

Személyes képességek

  • Felmerülő problémák gyors, hatékony kezelése
  • Kezdeményező-készség
  • Jó kommunikációs és motiváló képesség
  • Nem csak a probléma megoldása, hanem a kiváltó ok elhárítása is érdekel

Miért válassz minket?

Az új helyzethez alkalmazkodva minden hétfőn és pénteken otthonról dolgozunk. A teljesítményarányos bónuszon és a magán egészségbiztosításon túl természetes, hogy korlátlan Hipernetet biztosítunk mindenkinek.

A tanulás és a fejlődés jelentős fókuszban van nálunk, évente megrendezett Learning Day eseményünket a kollégáink képzésének és inspirálásnak dedikáljuk.

Az egészségről sem feledkezünk meg, munkatársainkat különféle sportolási lehetőséggel támogatjuk.

Törökbálinti központunk az egyik legmodernebb az országban, ami már garden office-szal is várja a kollégákat, mindössze 20 percre Újbuda-központtól vagy a Déli pályaudvartól

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.