Business Analyst/Üzleti elemző - FMCG szektor (1-11-39008/PR)

  • Feladatok:
    • Nem mindennapi céghez keresünk nem mindennapi BUSINESS ANALYST kollégát!
      FMCG szektorban működő ügyfelünk keresi azt az elemzői és IT vénával rendelkező új kollégáját aki:

      - részt vesz az SAP HANA bevezetési projektben
      - tesztelésekben, később oktatásokban vesz részt
      - az üzletet támogatja riportok, elemzések készítésében
      - törzsadatokat tart karban
      - proaktívan támogatja a kontrolling csapatot és más területeket

  • Elvárások:
    • - gazdasági informatika/gazdasági matematika stb. szakirányon szerzett diploma
      - 1-2 év releváns tapasztalat (BA, BI)
      - tárgyalási szintű angol nyelvtudás
      - Cognos, SAP HANA, Power BI ismeret nagy előny
      - proaktivitás, jó kommunikációs és elemző képesség

  • Amit a megbízónk kínál:
    • - bónusz
      - 13. havi fizetés
      - dolgozói termékjuttatások
      - cafeteria
      - szakmai fejlődési lehetőség cégen belül is

  • Orientáció:
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Elemző, Tanácsadó
    • Projektmenedzsment
    • Üzleti elemző

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest XII. kerület

  • Fizetés:
  • versenyképes