Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.
Egyedi üzleti szoftverfejlesztéssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát

Business Analyst

pozícióba.

Feladatok:

  • Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése.
  • Az ügyfél elvárásai alapján javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére.
  • A felmérés alapján a funkcionális specifikáció dokumentum elkészítése, mely a szoftverfejlesztés alapját képezi.
  • A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel.
  • A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.
  • A tesztelési folyamat támogatása.
  • Folyamatos ügyfélkommunikáció a fejlesztési folyamat alatt.

Elvárások:

  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat.
  • Átfogó IT technológiai tudás.
  • Szoftverfejlesztés folyamatának kiemelkedő ismerete.
  • Analitikus gondolkodásmód.
  • Megoldás és eredmény orientált beállítottság, jó kommunikációs és előadó készség.
  • Ügyfélközpontú megközelítés.
  • Kiváló dokumentációs készség.

Előnyt jelent:

  • Fejlesztői tapasztalat.

Amit biztosítunk:

  • Változatos projektek
  • Friss technológiák
  • Szakmai kihívások
  • Hatékony fejlődés - vezető fejlesztőink és tapasztaltabb kollégáink folyamatos mentorálása mellett sokkal gyorsabban bővítheted és mélyítheted szakmai tudásodat
  • MCPD vizsgák - minden kollégánknak ingyenesen biztosítjuk a lehetőséget, hogy Microsoft képzéseken és vizsgákon vehessen részt

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.