Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

Business Analyst

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Rendszerekkel, folyamatokkal kapcsolatos üzleti elvárások, igények felmérése, elemzése
  • Igényekkel kapcsolatos egyeztetések szervezése, facilitálása az érintett üzleti és IT területek között
  • Igényspecifikációk, funkcionális specifikációk készítése, folyamatok dokumentálása
  • IT fejlesztési folyamat nyomon követése, a tervezési szakaszban megoldandó feladatok ütemezése
  • Szabályzatoknak megfelelő dokumentációs feladatok elvégzése (tervezési, fejlesztési, tesztelési, üzemeltetési és oktatási anyagok készítése, validálása)
  • Elkészült szoftverek átvétele és bevezetése, közreműködés az integrációs és funkcionális tesztek elvégzésében, a szakterületi teszt koordinálásában, oktatásában
  • Támogatási feladatok elvégzése a fejlesztési folyamat során és a szoftverek bevezetése, élesítése után

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma - előnyt jelent, ha gazdasági/pénzügyi végzettséget szerzett és nem áll távol tőle az informatika sem, vagy informatikus-közgazdász végzettség van bevésve a diplomába
  • 2-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalatot, így gyorsan fel tudja venni a fonalat ebben a pozícióban
  • Strukturált, folyamatszemléletű gondolkodásmód
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés és kiváló csapat együttműködési képesség
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Sikerorientált személyiségével könnyen illeszkedik pörgős csapatunkba
  • Kiemelkedő problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, emelt szintű Excel ismeret
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Agilis területen szerzett tapasztalat előnyt jelenthet

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil tulajdonosi háttér
  • Dinamikus csapat
  • Tervezhető munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.