A szombathelyi TDK Hungary Components Kft. által gyártott elektronikai alkatrészek megtalálhatóak szinte minden elektromos és elektronikus készülékben, amelyek kifogástalan működéséhez termékeink nélkülözhetetlenek. A piaci pozíciónk megerősítése és a vevői igényeknek való minél jobb megfelelés érdekében, várjuk pályázók jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Business Analyst (IT üzeleti elemző)

Feladatok:

  • Saját fejlesztésű szoftverek üzleti igény szerinti tervezése, fejlesztésének koordinálása,
  • Szoftverfejlesztési projektek teljeskörű menedzselése,
  • Felhasználói igények felmérése,
  • Specifikáció (követelmény jegyzék, rendszerterv és egyéb szervezői dokumentáció) készítése és egyeztetése az üzleti területekkel,
  • Rendszer modulokhoz kapcsolódó folyamatok kidolgozása, fejlesztési feladatok megvalósításának menedzselése,
  • Működő rendszerek támogatása, meglévő folyamatok optimalizálása,
  • Proaktív kapcsolattartás az üzleti területekkel és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 4+ év rendszerszervezői és/vagy üzletelemzői tapasztalat,
  • Szoftverfejlesztési ismeretek a megfelelő megoldás kidolgozásához és a fejlesztőkkel való szoros együttműködéshez,
  • Projektmenedzsment és/vagy rendszerfejlesztési módszerek ismerete,
  • Relációs adatbázis ismeret,
  • Kiemelkedő kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő készség,
  • Rendszerszemléletű gondolkodás,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nagy volumenű, változatos projektek,
  • Friss technológiák használata, agilis környezetben,
  • Családias hangulatú, szakmailag kiemelkedő csapat,
  • Fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Szombathely

Ha fenti ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy a pályázott munkakör megjelölésével küldje el önéletrajzát a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.