Komplex webes enterprise keretrendszer fejlesztéséhez keresünk budapesti csapatunkba

Business Analyst

kollégákat.

A fejlesztés során figyelembe vesszük az agilis/scrum módszertan alapjait. A konkrét feladatok adminisztrálását a JIRA/CONFLUENCE szoftvercsomag támogatja.

Feladatok

  • Ajánlatok és informatikai fejlesztési szerződések előkészítésében való részvétel
  • Komplex webes enterprise keretrendszer üzleti igények szerinti tervezése, fejlesztésének koordinálása, tesztelése
  • Üzleti alkalmazások megvalósítása a keretrendszer használatával (low code fejlesztés)​
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Felhasználói igények felmérése és rendszerezése
  • Műszaki specifikációk kidolgozása (követelmény jegyzék, rendszerterv és egyéb szervezői dokumentáció)
  • Feladatok adminisztrációja, erőforrásbecslése a fejlesztési folyamatot támogató rendszerekben (Jira, Confluence)
  • Elkészült fejlesztések funkcionális és felhasználói tesztelése
  • Felhasználói dokumentációk elkészítése, végfelhasználói oktatásokban való részvétel
  • Éles üzembe helyezési folyamat támogatására
  • Éles üzemi problémák megoldásának támogatására

Elvárások

  • Minimum 3 év szoftverfejlesztői vagy szoftvertervezői területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Önállóság, eredményorientáltság, teherbírás
  • Kiváló koordinációs képesség és feladat-menedzsment
  • Csapatmunkában, fejlesztőkkel való szoros együttműködés
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs és prezentációs készség
  • Problémamegoldó irányultság
  • Analitikus, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Gyors tanulási képesség
  • Nyitottság új feladatokra
  • IT technológiák naprakész ismerete

Előnyök

  • Relációs és NoSQL adatbázis ismeret
  • SQL ismeret
  • JavaScript ismerete
  • Projektmenedzsment és/vagy rendszerfejlesztési módszerek ismerete
  • Dokumentum management és iktató rendszerek ismerete
  • Adatbányászati ismeretek, adattárház fejlesztés és üzleti intelligencia területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfél adatkezelési jogszabályok ismerete
  • ERP,CRM gyakorlati tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete

Amit cserébe mi kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.