Magyarország piacvezető építőanyag kereskedelmi webáruházának megbízásából keressük új csapattagjukat, aki szakmai tudásával hozzájárulna közös sikereikhez az alábbi pozícióban:

BURKOLAT-SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ

Szerintünk ilyen vagy:

  • Középfokú v. felsőfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezel
  • Min. 1-3 éves értékesítési tapasztalat áll mögötted, preferáltan burkolat-szaniter területen
  • Lakberendezői vénád kiemelkedő értékesítői attitűddel, csapatszellemű hozzáállással nyitott, udvarias és közvetlen személyiséggel, vevőorientált gondolkodással és jó problémamegoldó képességgel párosul
  • Magabiztosan kezeled a számítógépet
  • Szívesen és precízen végzed az adminisztrációs feladatokat.

Előnnyel indulsz, ha:

  • ERP (vállalatirányítási) rendszerismerettel, gyakorlati tapasztalattal büszkélkedhetsz
  • Van építőipar területén szerzett tapasztalatod
  • Ismered a piaci környezetet (gyártókat, versenytársakat).

Feladataid lesznek:

  • Ezekben a feladatokban számít Rád:
  • A forgalmazott burkolatok, szaniterek helybeni értékesítése, a vevők kiszolgálása.
  • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé.
  • A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése.
  • Proaktív ügyfélkezelés menedzselése, a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése.
  • Az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel.
  • Folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében.
  • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése.
  • Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése. Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása.
  • Termékek rendelése, gyártókkal való kapcsolattartás beszerzési helyettesítés esetén.
  • Reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében.

Megbízóról:

Büszkék arra, hogy a 20 éve alapított Kft. az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Pest megyében.
Partnerünk számára legfontosabb a vásárlóik bizalma és elégedettsége.
Több, mint 140 kollegájuk és 20 teherautó dolgozik azon, hogy vásárlóik örömmel térjenek vissza hozzájuk.
2020-as dolgozói elégedettség-mérésük alapján kollégáik 96%-a ajánlaná ismerőseinek, barátainak ezt a munkahelyet.

Miért válassz minket?

  • Mi mutatja meg jobban, mint a vírushelyzet alatti működésünk: hogy stabil. megbízható, fejlesztésekben élen járó cég vagyunk.
  • Nálunk hosszú távra tervezhetsz.
  • Kiszámítható a munkaidőd.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk.
  • Elegáns munkahelyi környezetben dolgozhatsz.
  • Teret adunk szakmai fejlődésednek.
  • A mindennapjaidat pedig egy jófej csapattal töltheted.
  • Akikkel remek programjainkon még jobban összerázódhatsz.

Erősséged a kapcsolatteremtés és szereted a lendületes munkavégzést?
Fontos számodra, hogy kizárólag minőségi termékek értékesítésével foglalkozz?
Légy részese közös sikereinknek és csatlakozz fiatal csapatunkhoz!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd

Szeretnél többet tudni?
Ha a fentiek alapján el tudod magad képzelni nálunk, akkor kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzod, valamint motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével és esetleges referenciáid megadásával küldd el nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.