Building Manager

Az Ön új cége:

    Building Manager munkatársat keresünk egyik multinacionális partnerünk számára Budapestre, aki irodaházak üzemeltetésével bérbeadásával és fejlesztésével foglalkozik.

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Releváns, preferáltan legalább 3 -5 éves munkatapasztalat ingatlanüzemeltetés területen „A” kategóriás irodaházakon
  • Felsőfokú végzettség ( gépész vagy villamosmérnöki)
  • Magabiztos angol nyelvtudás

A következő feladatokban számítanak a leendő munkatársra:

  • Kapcsolatot tart a bérlőkkel és képviseli a tulajdonost az üzemeltetéssel kapcsolatos problémák kapcsán, és intézkedik az FM szolgáltató irányába a szolgáltatási szint javítása érdekében
  • Teljes körűen menedzseli az épület felújítási munkáit, ideértve pl. a megvalósíthatóság vizsgálatát, a tervezést, a versenyeztetést a hatósági ügyintézést, a szerződések megkötését, illetve az átvételt a vállalkozóktól a hibalisták felvételét, és ezek ellenőrzését
  • Gondoskodik róla, hogy az épületek megfeleljenek a vonatkozó jogszabályoknak és előírásoknak (pl. tűzvédelem, környezetvédelem, munkavédelem)
  • Az FM szolgáltató munkáját ellenőrzi, értékeli, számukra iránymutatást nyújt, hogy az FM szolgáltató a munkáját a partner cégünk által elvárt minőségben végezze el
  • Rendszeresen bejárásokat tart és bejárja a rá bízott ingatlanokat
  • Részt vesz az ingatlanok OPEX és CAPEX tervezésében, ahol felelőssége az üzemeltetéssel és a beruházásokkal kapcsolatos tervezés

Mire számíthat partnerünktől:

  • Megbízónk professzionális munkakörnyezetet
  • hosszú távú szakmai fejlődési lehetőséget
  • kiemelkedő juttatást kínál az új kollégának.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Üzemeltető
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Mit kell tennie most:

Amennyiben nyitott az új szakmai lehetőségek irányába, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a számunkra.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.