Marketinges végzettséged és képzettséged is van? Kreatív vagy és képes vagy önállóan megoldani a Rád bízott feladatokat?  Közel áll hozzád az FMCG és a marketing mellett érdekel a trade marketing is? Szeretsz prezentációkat készíteni és előadni?  Ha szívesen kipróbálnád kreativitásod egy dinamikus csapatban, akkor csatlakozz hozzánk!

Az osztrák hátterű Maresi Foodbroker Kft a VIVATIS csoport tagjaként, az ország egyik legnagyobb, prémium brand forgalmazója és 29 nemzetközi márka kizárólagos magyarországi képviselője. Marketing csapatunkba

Brand Manager munkatársat

keresünk

Feladataid közé tartozik:

  • az általad kezelt márkák éves brand és trade marketing aktivitásának megtervezése és megvalósítása
  • az éves brand és trade marketing budget felhasználásának kontrollja
  • kapcsolattartás, napi kommunikáció a külföldi partnerekkel, márkatulajdonosokkal
  • napi szintű kapcsolattartás és együttműködés a sales csapattal
  • értékesítési és marketing riportok, elszámolások elkészítése külföldi partnerek részére
  • ügynökségekkel, szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • új projekt feladatokban való részvétel

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú marketing szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • kreatív, dinamikus személyiség vagy, aki nem csak szereti, de meg is birkózik a kihívásokkal
  • FMCG piacon, lehetőleg brand management területen már szereztél tapasztalatot
  • feladataidat önállóan is meg tudod oldani, de nem okoz gondot csapatban dolgozni
  • magas szinten kezeled a számítógépes programokat (MS Office)
  • Elsősorban Budapesten laksz és szívesen dolgoznál a XI. kerületben
  • felsőfokú szinten tudsz angolul

Előnyben vagy a többi jelentkezővel szemben, ha:

  • Német nyelven is erősséged az üzleti kommunikáció
  • tanultál online marketinget és ezt használni is tudod
  • készítettél már Prezi prezentációt

Amit kínálunk:

  • piaci átlagnál magasabb fizetés
  • csapatunk megbecsült és fontos tagja leszel
  • extra béren kívüli juttatásokban részesülhetsz
  • munkaeszközök (laptop és iphone)
  • külföldi üzleti utazások
  • fejlődési lehetőségek
  • szakmai sikerek
  • külföldi üzleti konferenciákon való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Kérünk, részletes fényképes szakmai önéletrajzod, 2019. április 15-ig bezárólag a "Jelentkezem" gombra kattintva küld.