A kiemelkedő minőségű étrend-kiegészítők gyártásával foglalkozó BioCo Magyarország Kft. új munkatársat keres dinamikusan bővülő, innovatív és fiatalos csapatába. Ha szeretnél egy kreatív, új területeket és piacokat felderítő csapat építő tagjává válni, jelentkezz hozzánk!

BRAND MANAGER

A FELADATOK:

  • Meghatározott márkaépítési stratégia végrehajtásában való aktív részvétel
  • Meglévő és új értékesítési csatornák dinamikus fejlesztése
  • Havi értékesítési jelentések, kimutatások, elemzések készítése
  • Konkurencia figyelés, elemzés
  • Üzletág piaci trendjeinek nyomon követése, elemzése, piaci részesedés növelése
  • Hatékony portfólió kezelés és racionalizálás, új termékek bevezetése
  • Értékesítés támogatása – folyamatos kapcsolattartás társ osztályokkal
  • Webshop, közösségi média megjelenések támogatása, koordinálása, márka kommunikációk menedzselése
  • Event marketing feladatok szervezése, végrehajtása
  • POS tervezések, beszerzések, kapcsolattartás ügynökségekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Min. 5 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló tárgyalási képesség
  • Rendkívül jó íráskészség
  • FMCG vagy gyógyszeripari területen szerzett kommunikációs tapasztalat
  • Integrált kommunikációs projektekben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos munka egy dinamikus, jó hangulatú csapatban
  • Motivált, magasan kvalifikált kollégák
  • Innovatív szemlélet
  • Komoly szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil pénzügyi háttérrel rendelkező cég

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Lőrinci

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.