Branch Quality Specialist (Automotive)

Ebben a pozícióban Ön felel a kecskeméti branch folyamataiért, dokumentációjáért minőségügyi szempontból.

A pozíció leírása
A Kühne + Nagel Kft. Kecskeméten a Mercedes Benz jármű és karosszériagyártó üzemének operatív logisztikai ellátását végzi. Branch Quality Felelősünk garantálja az ide tartozó folyamatok naprakész minőségügyi dokumentációját, és koordinálja a vevői reklamációk az autóipari sztenderdeknek megfelelő, magas szintű kivizsgálását, illetve közreműködik a javító és megelőző intézkedések meghatározásában.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Belső folyamatok auditálása
  • Kockázati tényezők felülvizsgálata és kontrollálása
  • Dokumentumok nyilvántartása, frissítése, felülvizsgálata
  • Reklamációk kiértékelése
  • Kockázatelemzések készítése FMEA módszertannal
  • A telephely felkészítése harmadik fél általi auditra

Elvárások:

  • Autóipari minőségügyi tapasztalat
  • VDA 6.2 és ISO 9001 ismeret, a belső auditori tanúsítvány komoly előnyt jelent
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás – emellett az angol nyelvismeret előny
  • Ügyfélorientált szemlélet és rendszerszintű gondolkodás
  • Proaktív, hiteles kommunikáció
  • Előnyt jelent emellett: IATF 16949 ismeret

Miért érdemes minket választani?

    A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgálató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhet el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és különböző egészségmegőrző és életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinak.

Vállalatunkról

    A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 82,000 munkatárssal a Kühne + Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.

    A Kühne + Nagel munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Munkavégzés helye:

Kecskemét