WORK FORCE KFT.
Empatikus hozzáállás és segítőkészség jellemez? Szeretsz sérült emberekkel foglalkozni? Modern, budapesti irodánkba keressük új kollégánkat, mint Branch Manager (rehabilitációs üzletág)! Röviden rólunk: Több, mint 17 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező komplex HR szolgáltatásokat kínáló biztos háttérrel rendelkező, erős növekedési pályán lévő magyar tulajdonú cégcsoport vagyunk.

Branch Manager (rehabilitációs üzletág)

Ezek a feladatok várnak Rád:

Empatikus hozzáállás és segítőkészség jellemez? Szeretsz sérült emberekkel foglalkozni?
Modern, budapesti irodánkba keressük új kollégánkat, mint

Branch Manager (rehabilitációs üzletág)!

Röviden rólunk:
Több, mint 17 éve piacon jelenlévő, országos lefedettséggel rendelkező komplex HR szolgáltatásokat kínáló biztos háttérrel rendelkező, erős növekedési pályán lévő magyar tulajdonú cégcsoport vagyunk.

Mire számíthatsz, ha csatlakozol csapatunkhoz?

• Számítunk Rád a rehabilitációs foglalkoztatási feladatok összehangolásában és irányításában
• A személyes rehabilitációs tervek elkészítése, annak folyamatos figyelemmel kísérése és értékelése
• A foglalkozási rehabilitációs szakmai program kidolgozása, évenkénti felülvizsgálata és értékelése
• Rendszeres fogadóórák biztosítása a megváltozott munkaképességű munkavállalók részére
• Folyamatos kapcsolattartás a fővárosi és megyei kormányhivatallal, rehabilitációs hatóságokkal
• Mivel az ügyfélelégedettség nálunk kiemelten fontos, így szeretnénk, ha a potenciális és meglévő ügyfeleket rendszeresen látogatnád az értékesítési stratégiával összhangban
• Nyitott pozíció esetén segíts a megváltozott munkaképességű jelentkezők mihamarabbi elhelyezésében, mind a belső állomány, mind a közvetítési, munkaerő-kölcsönzési és outsourcing üzletágban (toborzás, kiválasztás)

Amit Tőled elvárunk:

• Képesítési előírások a 327/2012. (XI. 16.) Korm. rendelet 1.sz. melléklete alapján
• Empatikus hozzáállás, segítőkészség
• Önálló munkavégzés
• Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
• Kiváló kommunikációs képesség
• B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű, vezetési gyakorlat (gyakran kell majd autóba ülnöd!).

Egyéb:
• Munkavégzés helye: Budapest (támogatott a home office)
• Szülinapi szabi

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.