Feladatod lesz vasúti fékvezérlő rendszerek szoftverének és hozzá tartozó hardware igény tervezése. Ha szeretnéd megismerni hogyan működik a különböző vasúti járművek fékrendszere a metrótól a nagysebességű vonatokig, és szeretnéd, ha az általad tervezett rendszer egy vasúti jármű elektro-pneumatikus rendszerét vezérelje akkor közöttünk a helyed!

Brake System - Electronic System Engineer

Mik lesznek a feladataid?

  • Rendszer és szoftverkövetelmények írása
  • Részvétel ajánlatok készítésében
  • Szoftverarchitektúra és rendszerinterfészek definiálása
  • Részvétel technikai megbeszéléseken a megbízókkal és egyéb érdekeltekkel (Gépészmérnök, Beüzemelő mérnök, Projektmenedzser)
  • Szoftverfejlesztők és tesztelők koordinálása
  • Validálás és a beüzemelés támogatása
  • Részvétel code-review-n illetve szoftver auditon

Te vagy számunkra a megfelelő munkatárs, ha:

  • Szakirányú végzettség: Informatikus, villamos-, mechatronikai- vagy gépészmérnök, illetve programozó-, programtervező matematikus, fizikus;
  • 5+ év szoftverfejlesztői gyakorlat (C/C++), járműipari tapasztalat előny
  • Rendszermérnöki tapasztalat
  • Grafikus szoftverfejlesztő eszközök (CASE eszközök) ismerete (Ascet, CodeSys, Simulink) előny, de nem követelmény
  • Mérnöki szemlélet, képesség összetett rendszerek gyors megértésére
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Proaktivitás, jó problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk – de ez csak a kezdet:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Konferenciák, képzések, oktatások – ha szeretnéd a skilljeidet is fejleszteni
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • A csapat támogató, jó hangulatú

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.