Ha szeretnéd megismerni hogyan működik a különböző vasúti járművek fékrendszere a metrótól a nagysebességű vonatokig, és szeretnéd, ha az általad fejlesztett/tesztelt szoftver egy összetett elektro-pneumatikus rendszert vezéreljen akkor közöttünk a helyed!

Brake System - Application Software Engineer

Mik lesznek a feladataid?

    • Feladatod lesz vasúti fékvezérlő rendszerek szoftverének fejlesztése és/vagy tesztelése:
      • Rendszer- és szoftverkövetelmények elemzése
      • Fékvezérlő alkalmazások fejlesztése
      • A validáció illetve a beüzemelés műszaki támogatása
      • Részvétel code-review-n illetve szoftver auditon

Te vagy számunkra a megfelelő munkatárs, ha:

    • Szakirányú végzettség: Informatikus, villamos-, mechatronikai- vagy gépészmérnök, illetve programozó-, programtervező matematikus, fizikus
    • Programozási ismeretek (C/C++), előny az autóipari tapasztalat
    • Grafikus szoftverfejlesztő eszközök (CASE eszközök) ismerete (Ascet, CodeSys, Simulink) előny de nem követelmény
    • Mérnöki szemlélet, képesség összetett rendszerek gyors megértésére
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
    • Proaktivitás, jó problémamegoldó képesség

Amit ajánlunk – de ez csak a kezdet:

    • Modern irodai környezetet, rekreációs szobával, sportolási lehetőségekkel
    • Kiemelkedő bérezést, cafeteriat, 13. havi fizetést
    • Kötetlen, rugalmas munkaidőt
    • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőséget
    • Konferenciákat, képzéseket, oktatásokat – ha szeretnéd a skilljeidet is fejleszteni
    • Innovatív termékekkel, technológiákkal és megoldásokkal dolgozunk
    • Támogató és jó hangulatú csapatot

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1238 Helsinki út 105.

Jelentkezz még ma! Regisztrálj pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltsd fel önéletrajzod és add le jelentkezésed! Kérlek, kattints a jelentkezés gombra.