Bosch Group

BPS koordinátor_SC divízió

Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

Az Automotive Steering Column Kft. a Bosch vállalatcsoport önálló divíziójaként működik. Cégünk világszerte fejleszt, gyárt és forgalmaz kormányberendezéseket személy- és haszongépjárművekhez, és 109 autógyártó beszállítójaként működik. A társaság központja Németországban található. Egri üzemünk mellett további 20 helyszínen működünk, így személyesen jelen vagyunk a legfontosabb piacokon.

Főbb feladatok, munkák:

    • Aktív ismeretek a Lean termelési rendszer alapelveiről és megvalósításáról
    • A következő módszerek ismerete: Termelési kapacitás / kihasználtság kiszámítása és nyomon követése, beleértve a vizualizációt, 5S, Kanban vezérlés, Kaizen rendszer, folyamatos fejlesztések, gyártástámogatás.
    • A Bosch Production System alapelveinek a termelésbe történő bevezetésében és folyamatos fejlesztésében való részvétel
    • Aktív közreműködés a megfelelő KPI-ok/ stratégia megvalósításában
    • Társosztályokkal való együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • BSc vagy MSc diploma mérnök vagy közgazdász szakon
    • Legalább 3 éves tapasztalat mérnöki és LEAN menedzsment területen
    • Folyékony angol nyelvtudás, a német nyelvtudás előny
    • Célorientált gondolkodásmód
    • Képesség mások munkájának összehangolására
    • Képesség önálló munkavégzésre
    • Jó csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, ingyenes vagy kedvezményes sportolási lehetőségek, étkezési hozzájárulás, céges szerződéses buszjárat használata, munkába járás költségének támogatása, iskolakezdési támogatás és egyéb szociális juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Eger

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.